NoweMedia

Zakończenie projektu strony internetowej sołectwa Mezowo.

Firma Web24 zakończyła kilka dni temu projekt stworzenia strony internetowej dla sołectwa Mezowo. Nowa strona to połączenie bardzo ciekawej grafiki i doskonałej funkcjonalności systemu CMS.

Widok strony głównej MezowaWidok strony głównej Mezowa

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy po wejściu na stronę jest niezwykła szata graficzna. Jest ona efektemwytęzonej pracy zespołu graficznego, który starał się oddać charakter sołectwa na witrynie.  Główne zdjęcie użyte w tle głownej części strony jest autentycznym zdjęciem krajobrazu sołectwa – od strony graficznej jest to piękna fotografia doskonale wpasowująca się w układ strony.

Następnym ciekawym elementem jest Flashowe menu główne, zaprojektowane na kształt drogowskazu. Jego funkcjonalność jest tak samo wysoka, jak każdego innego elementu menu, które projektujemy, a jednocześnie zachwyca on wizualną jakością wykonania.

Widok menu głównego strony MezowoWidok menu głównego strony Mezowo

Sołectwo Mezowo może poszczycić się odwiedzinami bardzo rzadkiego czarnego bociana. W związku z tym nie mogliśmy nie uwzględnić tych pięknych ptaków w projekcie graficznym.Bociany doskonale współgrają z głównym tłem nieba, na tle którego szybują.

Strona sołectwa Mezowo  napędzana jest wydajnym silnikiem systemu CMS Bluehighway, którego modułowa budowa pozwoliła na dopasowanie systemu do wymogów witryny. Jednym z elementów wymaganych na stronie jest newsletter, którego moduł pozwala na kompleksową kontrole nad zapisanymi użytkownikami, wiadomościami oraz grupami. W projekcie uwzględnione zostały oczywiście wszystkie podstawowe i niezbędne funkcjonalności systemu. Teraz redaktorzy sołectwa mogą w bardzo prosty sposób informować swoich mieszkańców o wydarzeniach, imprezach i decyzjach.

Kategorie:   Realizacje

Komentarze

WP-SpamFree by Pole Position Marketing