NoweMedia

Prezent od Google.pl na 11-go listopada

Często dzień wolny od pracy oznacza dzień wolny od komputera więc nie wszyscy mieli okazję docenić zaangażowanie zespołu popularnej wyszukiwarki, tym bardziej postanowiłem utrwalić chwilę po przez wpis na naszym blogu.

W Narodowe Święto Niepodległości serwis Google.pl mile zaskoczył polskich internautów, logotyp w ten szczególny dzień zmienił kolorystykę w nasze barwy Narodowe. Być może w przyszłości inicjatywa będzie miała charakter globalny – nadając jeszcze większą rangę wydarzenia oraz promując medialnie Polskę w świecie.

google
W zeszłym roku Google.pl świętowało z Polakami następującym logo, gdzie nasza flaga stanowiła element znaku:

pl_independence08

Kategorie:   Z życia internetu

Komentarze

 • Przemek

  Napisane: Listopad 15, 2009 17:05

  Przemek

  Niestety logo Google zmieniło się tylko na polskiej stronie wyszukiwarki - mam nadzieje, że w przyszłym roku zagościmy w ogólnoświatowej wyszukiwarce :)
 • Napisane: Listopad 23, 2009 19:01

  grochu

  Rzeczywiście miło by było ujrzeć biało czerwone barwy na światowej witrynie google, ale sądząc po polityce firmy to raczej mamy bardzo małe szanse. Po pierwsze google stara się dostosowywać doodle's do jak największej liczby państw, a po drugie raczej nie widzę możliwości żeby google zrezygnowało z uczczenia dnia weterana (USA) i dnia pamięci (UK). Jest jeszcze jedna możliwość, święta w Usa i Uk będą uczczone doodles w tych krajach, a światowe google będzie w kolorach biało-czerwonych.
 • Przemek

  Napisane: Grudzień 10, 2009 23:03

  Przemek

  Hehe :) miło by było, chociaż rzeczywiście są to chyba marzenia no chyba, że Polska będzie graniczyć z Chinami :D

WP-SpamFree by Pole Position Marketing