NoweMedia

Nowa strona internetowa TMC prawie gotowa.

W dniu dzisiejszym z przyjemnością mogę zakomunikować, że prace nad nową stroną firmy TMC, zajmującej się instalacją i sprzedażą systemów zabezpieczeń, znajdują się na najlepszej drodze do planowanego zakończenia. W obecnej chwili znajdujemy się na etapie wdrażania systemu CMS BlueHighway.

Jak wiele naszych projektów, tak i ten charakteryzuje się wysokim stopniem skomplikowania, wymagającym zaangażowania wielu wysokiej klasy specjalistów. Nie oznacza to oczywiście, że prace przebiegają powoli – wprost przeciwnie. Dużą rolę odegrała tutaj sama firma TMC, która udostępniła zdjęcia swojej siedziby, które następnie wkomponowane zostały w część nagłówkową strony.

Widok nagłówka strony głównejWidok nagłówka strony głównej

Strona firmy pracującej w sektorze bezpieczeństwa musi być bezpieczna, dlatego też dokonujemy wdrażania systemu CMS Bluehighway, który przeszedł audyt bezpieczeństwa danych Grupy Travel. Dzięki temu mamy pewnośc, że wszelkie dane umieszczone w systemie są absolutnie bezpieczne.

Podstrona usług w fazie testów graifkiPodstrona usług w fazie testów graifki

W celu usprawnienia kontaktu firmy z klientem, do systemu CMS wprowadzony zostaje moduł strefy klienta. Zasada działania tego modułu podobna jest do działania serwera FTP. Zarejestrowani na stronie użytkownicy będą mieli dostęp do spersonalizowanej strony, na której bedą mogli pobierać umieszczone przez firmę dokumenty, grafiki i inne materiały. Osoby zarządzające serwisem będą mogły także przypisywać  materiały osobno każdemu użytkownikowi.

Strona artykułowaStrona artykułowa

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spodoba się firmie TMC tak bardzo, jak podoba się ona nam.

Kategorie:   Realizacje

Komentarze

WP-SpamFree by Pole Position Marketing