NoweMedia

Web24 i akcja STOP IE6

ażdy, kto kiedykolwiek tworzył strony internetowe, w pewnym momencie zgrzytał zębami z powodu niekompatybilności produktu przeglądarkopodobnego, jakim niewątpliwie jest Internet Explorer 6.

W Web24 problemy i błędy IE6 są często przedmiotem żartów, lecz równie często nie jest nam do śmiechu, gdy elementy doskonale współgrające ze sobąw innych przeglądarkach w IE6 wyglądają tak, że aż szkoda słów.

Dlatego też w Web24 wspieramy ruch STOP IE6, o którym przeczytać możecie na stronie http://ie6.pl/. Powody, dla których twórcy ie6.pl stworzyli stronę są nam, jak i każdemu projektantowi stron www, doskonale znane. Identyfikujemy się z nimi do tego stopnia, że postanowiliśmy dokonać modyfikacji naszego systemu CMS, dzięki której użytkownicy IE6 będą informowani o konieczności aktualizacji swojej przeglądarki po wejściu na jedną z naszych stron.

Gorąco polecamy zapoznanie się z projektem ie6.pl, a niefortunnych użytkowników przeglądarki Microsoftu w wersji 6 – do aktualizacji :)

Kategorie:   Na luzie

Komentarze

 • Napisane: Wrzesień 14, 2009 00:17

  tomek

  W ramach przypomnienia Internet Explorer w wersji 6 nie był bezpieczną przeglądarką nawet w latach świetności czyli około 8 lat temu, dlatego tym bardziej sygnuję ten artykuł.
 • Przemek

  Napisane: Wrzesień 26, 2009 20:48

  Przemek

  Do naszego systemu CMS dodaliśmy wyskakujący pasek z prośbą o aktualizacje przeglądarki - postaram się zamieścić screena :)

WP-SpamFree by Pole Position Marketing