NoweMedia

Pomorski Gryf Gospodarczy 2010

Wystartowaliśmy w konkursie Pomorskiego Gryfa Gospodarczego 2010. Ostatnie dwa tygodnie 5 osób z naszego zespołu zostały zaangażowane w przygotowanie wniosku o udział w konkursie. Prace były dość złożone, poprzez przygotowanie przez księgową danych dotyczących wyników finansowych spółki, grafika do przygotowania oprawy wniosku, copywritera aby wniosek był merytorycznie na jak najwyższym poziomie aż po założycieli WEB24 w celu zebrania najważniejszych informacji o spółce.

Zebraliśmy wiele pozytywnych referencji od naszych klientów między innymi od: Marka Kamińskiego – polarnika i założyciela fundacji, firmy Orlex, z którą współpracujemy już od 5 lat, opinii o projekcie wykonanym dla NSZZ Solidarność, firmy TMC z którą aktualnie pracujemy nad nowym projektem, który może zrobić trochę szumu w polskim internecie, JMB – producenta materacy, dla którego aktualnie prowadzimy szeroką kampanię w internecie z dość sporymi sukcesami, Centrum Nauki i Biznesu Żak dla którego przeprowadziliśmy bezpłatne praktyki dla studentów poparte naszymi doświadczeniami.

Zdobyliśmy również oficjalną rekomendację Gdyńskiego Centrum Innowacji, które było wymagane do wzięcia udziału w konkursie Pomorskiego Gryfa Gospodarczego 2010. Jako ciekawostkę mogę dodać, iż przedstawiciele centrum zainteresowali się naszą firmą i zaproponowali nam członkostwo w Pomorski Parku Naukowo Technologicznym z siedzibą w Gdyni.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu, które będą opublikowane na gali 28 maja 2010 roku.

Kategorie:   Nowości z web24

Komentarze

WP-SpamFree by Pole Position Marketing