NoweMedia

puk puk jest tam kto?

Po dość długiej przerwie wracamy do aktywności na naszym blogu firmowym. Co się dzieje w naszej firmie, czemu nasz blog umarł? – pojawiło się kilka pytań wśród naszych klientów, więc postaram się pokrótce na nie odpowiedzieć.

Jesteśmy w trakcie realizacji kilku dużych projektów internetowych – uruchomiliśmy dwa sklepy internetowe, kończymy wykonywać stronę internetową wraz z wirtualnym dziekanatem dla GWSH, tworzymy rozbudowaną aplikację rezerwacyjną, której projekt został rozłożony na 4 miesiące oraz budujemy kilka mniejszych serwisów internetowych.

Oczywiście nie stało to przeszkodą przy aktualizowaniu bloga. Nie inaczej zaczęło się od problemów i to nie małych. W naszym nowym biurze przy największych -20 stopniowych mrozach padło ogrzewanie :( :( :( Po weekendzie zastaliśmy temperaturę zaledwie 7 stopni. W takich warunkach nie dało się pracować, a specjaliści od ogrzewania nie wskazywali na bliższy termin niż „2 tygodnie”.

Wykorzystaliśmy chyba wszystkie nasze pomysły na utrzymanie chociaż 18 stopni, od kominka po piecyki gazowe. W końcu przyjechał majster od ogrzewania i wszystko wróciło do normy, aczkolwiek walka z utrzymaniem ciepła odbiła się na projektach, które wykonywaliśmy. Aktualnie pracujemy na 150%, każdy zostaje na nadgodziny bez wyjątku. Aktualnie sytuacja jest już opanowana, nie mieliśmy większych spóźnień niż kilkudniowe, ale najbardziej odbiło się to niestety na naszym blogu firmowym.

Kategorie:   Na luzie, Nowości z web24

Komentarze

WP-SpamFree by Pole Position Marketing