NoweMedia

Zakończyliśmy projekt witryny Specialtrips.pl

Niedawno zakończyliśmy projekt strony internetowej Specialtrips.pl, która zawiera rozbudowaną ofertę wycieczkową biura podróży. Destynacje wycieczek biura są w większości unikalne i nietypowe, postaraliśmy się, aby witryna internetowa także była jedyna w swoim rodzaju.

Projekt rozpoczęty został od zaprojektowania szablonu strony. Głównym jego elementem jest ogromny banner graficzny zintegrowany z zaawansowaną wyszukiwarką wycieczek. Wyszukiwarka jest głównym elementem portalu, pozwalającym na szybkie i bezproblemowe znalezienie wycieczek w określonych lokalizacjach, przedziałach czasowych i o specyficznej długości.

Wyniki wyszukiwania wyświetlają się w specjalnie zaprojektowanych placeholderach, po kliknięciu których wyświetla się pełny opis wycieczki z możliwością wyrażenia zainteresowania ofertą. Cały szablon opisowy zawiera kompletne informacje na temat wycieczki, zarządzane w pełni z systemu CMS.

System zarządzania treścią to nasz autorski CMS BlueHighway. Dodanie lub edycja wycieczek sprowadza się do prostego wypełnienia odpowiednich sekcji, które można dodatkowo predefiniować i dowolnie modyfikować. Pozwala to na znaczne przyspieszenie prac nad zawartością – użytkownik może po prostu wybrać odpowiednie opcje, zamiast cały czas wpisywać je od nowa. Także dodawanie opisów lub zdjęć do galerii wycieczki odbywa się za pomocą prostego menu dodawania.

Kategorie:   Nowości z web24

Komentarze

WP-SpamFree by Pole Position Marketing