NoweMedia

Rozpocznij karierę na stanowisku programisty z nami!

W związku z dużą dynamiką rozwoju naszej firmy cały czas poszukujemy osób chętnych do pracy w agencji interaktywnej.

Niezbędnym minimum, aby rozpocząć rozmowę kwalifikacyjną na stanowiskach programisty PHP jest wiedza dotycząca cięcia szat graficznych. Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami to zapraszamy do zaprezentowania swoich umiejętności po przez przekazanie pocztą e-mail (na adres web24@web24.com.pl) efektów realizacji poniższego zadania oraz CV.

Polega ono na pocięciu standardowego projektu strony internetowej i przesłaniu do nas gotowego HTML’a. Projekt powinien wyglądać identycznie jak w projekcie PSD oraz działać bez zarzutów pod przeglądarkami IE6, IE7, IE8 oraz FF, które posiadają udział w rynku powyżej 3% według raportu ranking.pl. Strona powinna być przygotowana w taki sposób, żeby można było ją opublikować na serwerze WWW. Treści takie same jak w PSD, zdjęcia w przewijanym boxie dowolne. Prosimy również o zanotowanie czasu realizacji.

Projekt źródłowy PSD z niestandardowymi czcionkami do pobrania znajduję się tutaj: nowi-programisci-web24

Jakość wykonanej pracy będzie wyznacznikiem do zaproszenia na II etap rekrutacji.

Weryfikacja umiejętności będzie dokonywana po przez nałożenie przesłanego projektu na źródłowy z półprzezroczystością w PS oraz sprawdzeniem poprawności kodu (zgodność z walidacją W3C). Po nałożeniu screenów ekran powinien wyglądać spójnie, czyli odwrotnie jak na obrazku nagłówkowym do tego artykułu w oryginalnym formacie :)

Zapraszamy wszystkich chętnych do pierwszego etapu rekrutacji.

Kategorie:   Nowości z web24

Komentarze

WP-SpamFree by Pole Position Marketing